Du dešimtmečius gyvuojančioje lietuvių pamėgtoje „Teleloto“ loterijoje išdalinta daug aukso puodų. Loterijos kūrėjai domėjosi, kaip gyvena „Teleloto“ milijonieriai praėjus kone dešimtmečiui. Apie tai jie, bent du laimėtojai, papasakojo patys jubiliejinėje laidoje.

Jubiliejų atšventusi „Teleloto“ priminė savo istoriją / Perlas
Kaip teigiama laidos kūrėjų pranešime spaudai, „Teleloto“ loterija per 20 metų milijonierių vardą padovanojo 63 žaidėjams. Ne kartą girdėta apie laiminguosius, kurie netikėtai praturtėjo ir galėjo pakeisti savo gyvenimą. O kaip jį pakeitė 2007 metais milijoną litų laimėjęs verslininkas Jonas Romeika ir 2009 metais – buvęs gydytojas, Seimo narys, šiuo metu jau senjoras Leonas Alesionka, papasakojo patys laimingieji.
Kaip pasakojo Vilniuje gyvenantis verslininkas J. Romeika, 2007-ieji buvo išskirtiniai metai jų šeimai: gimė antrasis sūnus Kristupas ir beveik tą pačią dieną jie laimėjo „Teleloto“ milijoną – bilietas pirktas tą dieną, kai gimė sūnus. Reklamos gamybos įmonę įsteigęs vyras tapo 39-tuoju loterijos milijonieriumi. Vilnietis prisiminė, jog tądien jis važiavo į ligoninę, užsuko į parduotuvę nupirkti žmonai užkandžių, nusipirko ir vieną bilietėlį, kurį skyrė ką tik gimusiam sūnui.
Bilieto likimas buvo dramatiškas. Vyras, palikęs bilietėlį namie, paprašė žmonos jį patikrinti. O grįžęs niekur nerado; žmona taip pat nenumanė, kur jis galėjo dingti. Netrukus dėmesį patraukė tik skiautelės, likusios iš bilieto. Tuomet dar tik metukų amžiaus pirmagimis taip sumanė iškrėsti pokštą. Šeima taip bilietėlio nepaliko, jie surinko jį iš skiautelių ir patikrino. Pasirodo, vargta ne be reikalo – jis buvo laimingas.
Laimėta suma šeimai pagelbėjo greičiau pabaigti namo statybas, taip pat grąžinti paskolą. Dažnai būna, jog dideli pinigai apsuka žmonėms galvas ir jie juos švaisto nežinia kam, be jokio tikslo. Romeikų šeima tikino, kad jiems sveiko proto nestigo, viską darė labai racionaliai.
O štai 47-tuoju milijonieriumi tapo buvęs gydytojas L. Alesionka iš Panevėžio. Vyras papasakojo, jog laimėjęs milijoną turėjo svajonę pakeliauti po pasaulį – aplankyti Tadž Mahalą, praplaukti Sibiro upėmis. Šių svajonių jis dar neįgyvendino, tačiau ketinąs padaryti. L. Alesionka pinigus leido įvairiems dalykams – nusipirko namą, prabangius baldus, įsigijo du naujus automobilius, padėjo artimiesiems. Pasak vyro, dar likę pinigų ir oriai pensijai.
Pernai birželį „Teleloto“ paminėjo tūkstantąjį žaidimą. Tuomet loterijos kūrėjai džiaugėsi, jog per prabėgusius metus buvo nudžiuginta daug žaidėjų, tačiau svarbiausia, jog buvo nenukrypta nuo pagrindinio loterijos įkūrimo tikslo – padėti šalies sportininkams. Iš viso Lietuvos sportui lošimų bendrovė jau yra skyrusi apie 50 mln. eurų.
Ar žinojote, jog „Teleloto“ bilieto viršuje esančios raidės M, J, R, G, Ž taip pat yra duoklė sportui? Jos reiškia olimpinių žiedų spalvas: mėlyną, juodą, raudoną, geltoną ir žalią. Šios spalvos panaudotos ir kuriant „Teleloto“ logotipą.
KOMENTARAI