Ar loterijoje entuziastingai dalyvaujančiam žaidėjui gali būti kas nors blogiau nei joje nelaimėti? Na, bežiūrint lošimą, prieš paskutinį reikiamą kamuoliuką gali dingti elektra, galima pamesti bilietą ir visą likusį gyvenimą spėlioti, buvo jis laimingas ar nebuvo, galima laimingą bilietą padovanoti kokiam nemėgstamam kolegai ir panašiai. Arba tiesiog galima pražiopsoti tokį tikriausiai tik kartą gyvenimą pasitaikantį šansą praturtėti ir paskui graužtis nagus supratus, kad esi būtent tas asmuo, kuris tokį ilgą laiką buvo ieškomas per visas žiniasklaidos priemones.

Kartais tampam tokie abejingi, kad pražiopsojam laimę / Huffingtonpost
Būtent tokios įnirtingos paieškos šiuo metu vyksta Kalifornijoje (JAV), kur jau beveik pusmetį niekas nesikreipia dėl 63 milijonų dolerių laimėjimo SuperLotto Plus loterijoje. Bilietas buvo parduotas dar praėjusių metų rugpjūčio 8 dieną. Bėda ta, kad, nors ir ne maisto produktas, šis gyvenimą keičiantis popierėlis visgi turi galiojimo laiką – laimėtojas prizą turi atsiimti iki vasario 4 dienos. Jeigu jis iki to laiko nesikreips, tai bus didžiausias neatsiimtas laimėjimas per visą Kalifornijos loterijų istoriją. Kol kas valstijoje kažkuriam nelaimėliui kaip šuniui ant uodegos nuėjo 28.5 milijono dolerių. Kalifornijos loterijos atstovas Aleksas Traversas teigia, kad, likus vos porai dienų iki galutinio termino, nėra nė vieno netgi bandančio pretenduoti į laimėjimą.
Visgi šį nesėkmės rekordą po kurio laiko gali sumušti dar vienas užmaršus ar neapdairus tos pačios Kalifornijos gyventojas. Kol kas į Powerball loterijos rengėjus nesikreipė ir vienas iš trijų rekordinio 1.6 milijardo dolerių prizo dalininkų. Panašu, kad tas olimpinis principas „Svarbiausia dalyvauti, o ne laimėti“ gajus ir tarp loterijose dalyvaujančių asmenų.
Visgi ši vieno žmogaus nelaimė gali baigtis didžiule laime dešimtims tūkstančių. Spaudai pateiktame pranešime Kalifornijos loterijos rengėjai teigia, kad neatsiimti laimėjimai bus skirti paremti valstijos viešąsias mokyklas.
KOMENTARAI